دندانپزشکی و سلامت دهان

عمل اندولیفت چیست ؟ 0 تا 100 مزایا و معایب اندولیفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۱ دقیقه تاریخ نگارش: ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰

اگر قصد دارید از جدیدترین تکنیک‌های جوانسازی استفاده کنید و هنوز نمی‌دانید که اندولیفت چیست ؟ یا اندولیفت یعنی چه و کاربرد آن چیست، تا پایان همراه ما باشید تا جزییات آن را بررسی نموده و مزایای اندولیفت در کنار معایب آن مقایسه کنیم.

میل به زیبایی و جذابیت یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که این روزها موجب افزایش رونق در حوزه خدمات زیبایی و جراحی زیبایی شده است. جوانسازی پوست و لیفت آن بخش مهم از جذابیت چهره را پوشش می‌دهد. زمانی که پوست شما شاداب باشد، زیبایی تمام عناصر چهره‌تان خودنمایی می‌کند. اندولیفت یکی از روش‌های رایج برای جوانسازی پوست و لیفت آن است. تکنولوژی پزشکی به راحتی موفق به ایجاد روش‌های کم تهاجم برای دستیابی به نتایج عالی از خدمات زیبایی شده است. عمل اندولیفت نیز یکی از همین اقداماتی است که به شدت مورد توجه قرار گرفته است.
اگر قصد دارید از جدیدترین تکنیک‌های جوانسازی استفاده کنید و هنوز نمی‌دانید که اندولیفت چیست ؟ یا اندولیفت یعنی چه و کاربرد آن چیست، تا پایان همراه ما باشید تا جزییات آن را بررسی نموده و مزایای اندولیفت در کنار معایب آن مقایسه کنیم.

 

لیزر اندولیفت چیست ؟ 

برای این‌که بدانید "لیزر اندولیفت چیست ؟" باید کمی با دقت همراه ما باشید! اندولیفت اصلا شبیه به جراحی تهاجمی نیست! در واقع شما هیچ برشی در سطح پوست تجربه نمی‌کنید و همه چیز از طریق سوراخ باریک و سوزن مانندی انجام می‌شود که تهاجم آن اصلا قابل مقایسه با جراحی‌های زیبایی نیست. لیزر اندولیفت به راحتی در لایه زیرین پوست و میان بافت چربی و لایه درم آن تابانده می‌شود. همان‌طور که از اسم این تکنیک پیدا است، اساس کار توسط تاباندن لیزر انجام می‌شود. به این ترتیب که دستگاه لیزر با سری باریک و نازک وارد لایه زیرین پوست می‌شود و لیزری با طول موج 1470 نانومتر می‌تاباند. از طریق تابش این لیزر می‌توان کلاژن سازی پوست را تحریک کرد،  بافت چربی‌های تجمع شده در نواحی مختلف را شکست  و جوانسازی بسیار هوشمندانه ای انجام داد. لیزر اندولیفت یک تحول عظیم در حوزه زیبایی و جوانسازی ایجاد کرده است.

 

عملکرد لیزر اندولیفت چیست؟

اطلاع از عملکرد هر تکنولوژی و دستگاهی که وارد بازار می‌شود، به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی تصمیم بگیرید. استفاده از دستگاه اندولیفت پس از مشاهده نتایج شگفت انگیز آن، بسیار وسوسه کننده است. اما باید حتما در خصوص مزایای آن بیشتر بدانید و اطلاعات کافی کسب کنید. این دستگاه نوعی لیزر است که می‌تواند با تاباندن طول موج مشخصی به زیر پوست، اهداف متفاوتی را به ثمر برساند. پزشک متخصص با ایجاد حفره‌های بسیار نازک در ناحیه مدنظر، سری دستگاه را وارد لایه درم پوست می‌کند. با ایجاد طول موج‌های مشخص، تخریب در لایه درم رخ می‌دهد و فیبروز تشکیل می‌شود. جالب است بدانید که در ساختار بدن انسان، هر موقع بخشی دچار آسیب و جراحت شود، بافت فیبروز تشکیل می‌گردد تا ضمن کلاژن سازی، آن را ترمیم کند. 
در اندولیفت، از همین ساز و کار در بدن انسان استفاده شده است تا جوانسازی و ازبین بردن چربی به بهترین شکل ممکن رقم بخورد. این لیزر به میزان ۲۰۰ تا۳۰۰ میکرون در زیر پوست تابانده می‌شود تا به شکلی مطلوب ما را به هدف برساند. کلاژن سازی و افزایش خون رسانی به نواحی مختلف پوست، موجب می‌شود تا ساختار پوست شاداب‌تر شود و جوانی آن به شکل معجزه آسایی بازگردد. جالب است بدانید که اندولیفت با کمک واکنش‌های طبیعی بدن، می‌تواند اهداف مختلفی در حوزه زیبایی را تیک بزند.

 

لیزر اندولیفت

 

اندولیفت چه مزایایی دارد؟

استفاده از اندولیفت به شما اجازه می‌دهد که جوانی و شادابی مضاعفی را تجربه کنید. پس از مطالعه جزییاتی که در بالا اشاره شد متوجه شدید که لیزر لندولیفت چیست و چطور می‌تواند در پوست نفوذ کرده و شما را به اهداف‌تان برساند. اطلاع از مزایای این روش کمک می‌کند تا انگیزه قوی برای تجربه کردن این تکنیک به روز و نوین کسب کنید. در ادامه به این مزایا اشاره می‌کنیم.
•    هزینه استفاده از اندولیفت به شدت در مقایسه با سایر روش‌های جوانسازی و ازبین بردن چربی مقرون به صرفه است.
•    بی خطر بودن اندولیفت مهم‌ترین ویژگی آن است که زمینه ساز محبوبیت بیش از پیش آن شده است.
•    عدم نیاز به مراقبت‌های خاص در مقایسه با جراحی‌های تهاجمی و نیمه تهاجمی از مهم‌ترین مزایای این تکنیک است.
•    خوشبختانه دوره نقاهت اندولیفت بسیار کوتاه است و هیچ دغدغه‌ای در این خصوص نمی‌تواند شما را نگران کند.
•    عدم وجود اسکار پوستی و زخم بر روی پوست موجب می‌شود تا این روش یک انتخاب عالی باشد.
•    محدودیت‌های مختلف برای افراد کاندید این عمل یکی دیگر از موضوعاتی است که مدنظر قرار می‌گیرد و افراد بیشتری شانس جوانسازی پوست و کانتور صورت را پیدا می‌کنند.
•    عدم نیاز به بی‌هوشی عمومی و استفاده از بی حسی مزیت فوق‌العاده این عمل سرپایی است.
•    افزایش اعتماد به نفش ناشی از جوانسازی و کانتور چهره نیز مزیت عالی این تکنیک است.
•    تکنیک اندولیفت هیچ نیازی به حضور و بستری در بیمارستان ندارد و همین موضوع نشان دهنده سرپایی بودن آن  است.

 

عوارض لیزر اندولیفت چیست؟

با توضیحاتی که تا اینجا ارائه شد متوجه شدید که اندولیفت چیست و اصلا واژه اندولیفت یعنی چه! اما اطلاع از عوارض هر خدمات زیبایی یا جراحی زیبایی موضوعی ضروری است. شما باید بدانید که دقیقا با چه چیزی مواجه می‌شوید و نتیجه استفاده از آن چه خطراتی برای شما خواهد داشت. اطلاع از عوارض اندولیفت برای هر شخصی که کاندید انجام آن باشد ضروری است. هرچند در بسیاری از وب سایت‌های وابسته به کلینیک‌ها و پزشکان در این خصوص اطلاعاتی ارائه نمی‌شود، اما ضرورت آگاه سازی در خوب می‌شی می‌طلبد که عوارض یا معایب هر تکنیک بررسی شود.
خوشبختانه عوارض لیزر اندولیفت بسیار بسیار محدود است. چرا که این تکنیک نه دارای بی هوشی است، نه نیازمند ایجاد برش در سطح پوست است و نه بستری یا مراقبت پیچیده ای نیاز دارد. تنها نکته‌ای که در خصوص پاسخ دادن به سوال مهم "عوارض لیزر اندولیفت چیست؟" می‌توان ارائه کرد، توجه به انتخاب پزشک متخصص است. پیدا کردن پزشک باتجربه و متخصص در زمینه اندولیفت جوانسازی، لیفت و کاهش چربی اهمیت زیادی دارد. بسیاری از مراکز استفاده از لیزر را به افراد غیرمتخصص می‌سپارند! اما بهتر است بدانید که آسیب‌های ناشی از این اقدام بسیار جدی است و می تواند زیبایی، جذابیت و سلامت شما را تحت تاثیر قرار دهد. پس حتما در این خصوص پزشک متخصص و باتجربه‌ای را انتخاب کنید.

 

اقدامات قبل از لیزر اندولیفت چیست؟

با درک اینکه اندولیفت یعنی چه و مزایای آن چیست، احتمالا مایل هستید که در زمینه اقدامات پیش از اندولیفت بدانید. شما باید قبل از انجام این تکنیک جوانسازی و زیبایی، پزشک متخصص و باتجربه‌ای را انتخاب کنید. برای این کار توصیه اطرافیان در کنار جستجو، تحقیق و بررسی مهم‌ترین اقدامی است که باید انجام دهید. نکته مهم دیگر، بررسی نیاز خودتان است. شما باید نیاز سنجی دقیقی از انتظارات‌تان داشته باشید و سپس به پزشک متخصص مراجعه کنید. به این منظور لیستی از سوالات و نیازهای خودتان تهیه کنید و با پزشک در جلسه مشاوره پیش از اندولیفت مطرح کنید. یادتان باشد که سوابق پزشکی شما، حساسیت‌های دارویی و غذایی همگی اهمیت دارد و باید پیش از انجام اندولیفت، همگی به پزشک متخصص گزارش شود.

دریافت مشاوره رایگان در مورد اندولیفت

 

اگر شما به دنبال بهبود ظاهر پوست و جلوگیری از پیری زودرس هستید، اندولیفت می‌تواند یکی از بهترین راه حل‌ها برای شما باشد. اما برای انجام این روش، بسیار مهم است که از یک پزشک مجرب و متخصص در این زمینه استفاده کنید. به همین منظور، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای مشاوره رایگان با کلینیک دکتر مولایی تماس بگیرید و با متخصصین این کلینیک درباره عمل اندولیفت صحبت کنید.

متخصصین کلینیک دکتر مولایی با تجربه و مهارت بالا، می‌توانند به شما در درک بهتری از روند جراحی و نتایج آن کمک کنند. آن‌ها به شما توضیح خواهند داد که این عمل چگونه انجام می‌شود، چه نتایجی دارد و چگونه می‌توانید برای داشتن نتیجه‌ای بسیار طبیعی و جذاب در اندولیفت پوست، بهترین روش‌ها را اعمال کنید. همچنین، آن‌ها به شما پاسخ خواهند داد در مورد هرگونه سوالی که درباره عمل اندولیفت دارید و با شما در مورد روش‌های مختلف درمانی و نحوه‌ی مراقبت‌های پس از جراحی صحبت خواهند کرد.

بنابراین، اگر به دنبال انجام عمل زیبایی اندولیفت هستید، توصیه می‌کنیم که برای مشاوره رایگان با کلینیک دکتر مولایی تماس بگیرید و با متخصصین مجرب و دارای تجربه این کلینیک درباره هرگونه سوال و مشکلی که در ذهن دارید صحبت کنید. آن‌ها به شما کمک خواهند کرد تا بهترین تصمیم را در مورد جراحی اندولیفت بگیرید و بتوانید به شکلی جذاب و جوان‌تر به نظر برسید.

شماره تماس : 02126474915

مراقبت های بعد از اندولیفت چیست؟

یکی از اقدامات مهم در کارهای زیبایی، توجه به مراقبت‌های پس از آن است. عدم توجه به مراقبت های بعد از اندولیفت می‌تواند منجر به ازدست رفتن تلاش پزشک و هزینه‌های خودتان جهت رسیدن به بهترین نتیجه شود! به همین دلیل باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید. مراقبت های اندولیفت اصلا پیچیده نیست. در بعضی موارد پزشک متخصص در خواست می‌کند تا برای دستیابی به بهترین نتیجه در زمان‌های مشخصی از گن مخصوص استفاده کنید یا ماساژ محل اندولیفت شده را در زمان‌های مقرر انجام دهید. این اقدامات همگی بستگی به نظر پزشک شما دارد. به همین دلیل لازم است تا حتما در این زمینه با پزشک‌تان مشورت کنید.

 

پوست زیبا

 

سوالات متداول

مدت زمان ماندگاری اندولیفت چقدر است؟

معمولا لیزر اندولیفت ماندگاری بسیار طولانی مدتی دارد. چرا که در این تکنیک هیچ اقدام غیر طبیعی انجام نمی‌شود و تنها با تحریک بدن به واکنش، جوانسازی یا ازبین رفتن چربی رخ می‌دهد. به دلیل واکنش طبیعی بدن، مدت زمان ماندگاری اندولیفت بسیار زیاد است. شما حدود 3 سال می‌توانید از اثرات فوق العاده اندولیفت لذت ببرید. سبک زندگی، مراقبت و نگهداری از نتیجه درست مثل شرایط عادی پوست ما، از جمله عوامل موثر در این زمینه است.

 

آیا اندولیفت به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

بله، معمولا هر شخص بر اساس نیاز و انتظارات خود و همچنین نظر پزشک متخصص، به 1 الی چند جلسه درمان نیاز دارد. تشخیص تعداد جلسات مورد نیاز هر فرد بر عهده پزشک متخصص است.

 

آیا نتیجه اندولیفت پوست آنی است؟

خیر! این تکنیک به دلیل طبیعی بودن نیازمند وقت و زمان بیشتری است. شما با گذراندن چند ماه بعد از لیزر اندولیفت می‌توانید اثرات آن را مشاهده کنید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات پزشکی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله